Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,5% sub estimat
Achizitia serviciilor de proiectare în vedera elaborării Documentației de Avizare a Lucrărilor de Intervenții (D.A.L.I.) aferente obiectivelor de investiții ” “Modernizare strada Furcii”, “Modernizare strada Málik József”, “Modernizare strada Luceafărului”, “Modernizare strada Zefirului” din Municipiului Sfântu Gheorghe, județul Covasna.
- Număr anunț
- SCN1098236
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Furnizor / câștigător
- INFRA PROJECT S.R.L. (CUI 39463086)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.671 RON
- Valoare atribuită
- 44.000 RON 45,5% sub estimat
- Data publicării
- 06.12.2021 14:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1066474
- Termen limită
- 21.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132387
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFRA PROJECT S.R.L. CUI RO39463086
Subcontractanți 1
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT C.D.P. SRL CUI RO 23770637
Subcontractanți 3
EDS ELECTRIC SRL CUI RO18774284
ELCRIROM CONCEPT S.R.L. CUI 43160021
SPĂTAR GEOMATICS SRL CUI 35088391
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Asociați 1
VIREO ENVIROCONSULT SRL CUI 29372720
Valoare atribuită
44.000 RON
din 80.671 RON estimat
45,5%
Adjudecat la 54,5% din estimat · economie 36.671 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.