Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat

„ Proiectare si executie Instalatie de fluide medicale in Sectia Cardiologie – Compartiment USTACC a Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste”.

Număr anunț
SCN1098224
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
Cod CPV
45231223-4 · Lucrari auxiliare pentru distribuirea gazului (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.125 RON
Valoare atribuită
389.441,03 RON 13,5% sub estimat
Data publicării
06.12.2021 11:38
Anunț de atribuire
SCNA1067075
Termen limită
06.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1132110

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172

Valoare atribuită

389.441,03 RON

din 450.125 RON estimat 13,5%

Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 60.683,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.