Atribuită
Anunț de participare
Lucrari suplimentare - Reabilitare cladire Sala de Sport la Scoala Generala nr.18, str.Amforei nr.6, Timisoara
- Număr anunț
- SCN1098202
- Autoritate contractantă
- Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113.645,53 RON
- Valoare atribuită
- 115.478,59 RON
- Data publicării
- 06.12.2021 08:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1066247
- Termen limită
- 03.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132396
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ENPANOL TRADE S.R.L. CUI 15414710
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
STARETO SRL CUI RO 11774252
Valoare atribuită
115.478,59 RON
din 113.645,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro