Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Generator de abur

Număr anunț
SCN1098329
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
42163000-9 · Generatoare de aburi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.750 RON
Valoare atribuită
24.700 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
07.12.2021 19:42
Anunț de atribuire
SCNA1065122
Termen limită
15.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1132553

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351

Valoare atribuită

24.700 RON

din 24.750 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.