Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,7% sub estimat
Tija de fixare si placa de frictiune subteran
- Număr anunț
- CN1043448
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPANY SRL (CUI 6661397)
- Cod CPV
- 42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259.400 RON
- Valoare atribuită
- 198.000 RON 23,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2022 10:38
- Anunț de atribuire
- CAN1085110
- Termen limită
- 05.07.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1149200
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXA COMPANY SRL CUI RO 6661397
Valoare atribuită
198.000 RON
din 259.400 RON estimat
23,7%
Adjudecat la 76,3% din estimat · economie 61.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.