Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,9% sub estimat

Servicii abonamente pentru date mobile și servicii de comunicație (VPN) pentru anul 2022

Număr anunț
SCN1098313
Autoritate contractantă
Agentia pentru Finantarea Investitiilor Rurale (CUI 13533790)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273.617,76 RON
Valoare atribuită
150.728 RON 44,9% sub estimat
Data publicării
07.12.2021 16:42
Anunț de atribuire
SCNA1065592
Termen limită
17.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1132617

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 150.728 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii abonamente pentru date mobile pentru anul 2022 S.C. ORANGE ROMANIA S.A. 81.448 RON
2 Servicii de comunicație (VPN) pentru anul 2022 RCS & RDS S.A. - 69.280 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726

Valoare atribuită

150.728 RON

din 273.617,76 RON estimat 44,9%

Adjudecat la 55,1% din estimat · economie 122.889,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.