Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Mures – LOT 34, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr. MS – 112.573 / 03.12.2021

Număr anunț
SCN1098357
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
SIGELECTRO SRL (CUI 26455251)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.762,94 RON
Valoare atribuită
13.652,28 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
08.12.2021 12:02
Anunț de atribuire
SCNA1069657
Termen limită
24.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1132638

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIGELECTRO SRL CUI RO26455251

Valoare atribuită

13.652,28 RON

din 13.762,94 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 110,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.