Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Achizitie Kituri pentru teste COVID-19 prin Fonduri Europene - Licitatia 9

Număr anunț
CN1043451
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840.000 RON
Valoare atribuită
838.075 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
05.06.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1085633
Termen limită
04.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 109-307143
Documentație de atribuire
DF1149198

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

838.075 RON

din 840.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.925 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.