Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,6% sub estimat

Achiziția dotărilor din cadrul proiectului „Asigurarea infrastructurii TIC la nivelul Școlii gimnaziale ”Szentivani Mihaly” Gălești pentru combatere riscului de infectare cu SARS-COV2”

Număr anunț
SCN1098427
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI GALESTI (CUI 4323276)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429.760,19 RON
Valoare atribuită
255.066,63 RON 40,6% sub estimat
Data publicării
09.12.2021 14:43
Anunț de atribuire
SCNA1067590
Termen limită
05.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1132656

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 429.760,19 RON Adjudecat: 255.066,63 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziţionarea de hardware TIC respectiv tablete pentru uz școl… 142.288,39 RON VODAFONE ROMANIA 70.966,63 RON ↓50,1%
2 Achiziţionarea de hardware TIC respectiv echipamente/dispozitiv… 287.471,80 RON UNION CO 184.100 RON ↓36,0%

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

255.066,63 RON

din 429.760,19 RON estimat 40,6%

Adjudecat la 59,4% din estimat · economie 174.693,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.