Atribuită Anunț de participare

Achizitia a 17 autoturisme cu tractiune 4x4 prin Programul de Stimulare a Innoirii Parcului Auto National 2022,,

Număr anunț
CN1043466
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34113000-2 · Vehicule cu 4 roti motoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.632.000 RON
Valoare atribuită
1.631.972,14 RON
Data publicării
05.06.2022 23:00
Anunț de atribuire
CAN1087936
Termen limită
25.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 109-307247
Documentație de atribuire
DF1149367

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.631.972,14 RON

din 1.632.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.