Atribuită
Anunț de participare
Contract de achizitie publica de furnizare aparatura medicala - Dispozitiv de solubrizare, mixare si preparare cu suport
- Număr anunț
- SCN1098401
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201.600 RON
- Valoare atribuită
- 201.500 RON
- Data publicării
- 09.12.2021 08:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1065454
- Termen limită
- 20.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132678
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFOMED FLUIDS SRL CUI RO 16674718
Valoare atribuită
201.500 RON
din 201.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro