Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Servicii de proiectare “Reabilitare si modernizare Corp C2, C6, C7, extindere si supraetajare partiala Corp C5 si amenajare incinta Sectia exterioara de psihiatrie Vadu Lat” din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Giurgiu
- Număr anunț
- SCN1098527
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
- Furnizor / câștigător
- MADANIS SRL (CUI 16104652)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.692.617,51 RON
- Valoare atribuită
- 11.099.272,73 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2021 16:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1078978
- Termen limită
- 18.02.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133151
Documente
Documentația de atribuire
- 1, Formular propunere tehnica.rtf.p7s
- 1,Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- 1, Modele formulare.docx.p7s
- 2019.02.27 - PLAN DE SITUATIE.pdf.p7s
- 2019.11.09_D.A.L.I._ SECTIA EXTERIOARA DE PSIHIATRIE VADU LAT_S.J.U. GR._predare _viorel_.pdf.p7s
- ANEXA PANOURI C6.pdf.p7s
- ANEXA PANOURI.pdf.p7s
- Aviz DSP.pdf.p7s
- CAIET SARCINI VADU LAT.pdf.p7s
- CU nr. 3 din 01.03.2021.pdf.p7s
- CU nr 4 din 01.03.2019.pdf.p7s
- DG _ DG reactualizat_Vadu Lat 15.09.2021.pdf.p7s
- DO1 ACTUALIZAT 15.09.2021.pdf.p7s
- DO1.pdf.p7s
- DO2 ACTUALIZAT 15.09.2021.pdf.p7s
- DO2.pdf.p7s
- DO3 ACTUALIZAT 15.09.2021.pdf.p7s
- DO3.pdf.p7s
- DO4 ACTUALIZAT 15.09.2021.pdf.p7s
- DO4.pdf.p7s
- DO5 ACTUALIZAT 15.09.2021.pdf.p7s
- DO5.pdf.p7s
- Expertiza tehnica (0).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (10).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (11).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (12).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (13).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (14).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (15).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (16).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (17).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (18).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (19).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (1).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (20).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (21).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (22).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (23).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (24).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (25).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (26).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (27).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (28).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (29).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (2).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (30).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (31).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (32).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (33).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (34).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (35).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (36).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (37).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (38).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (39).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (3).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (40).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (41).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (42).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (43).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (44).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (45).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (46).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (47).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (48).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (49).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (4).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (50).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (51).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (52).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (53).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (54).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (55).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (56).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (57).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (58).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (59).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (5).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (60).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (61).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (62).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (63).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (6).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (7).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (8).jpg.p7s
- Expertiza tehnica (9).jpg.p7s
- Expertiza tehnica Vadu Lat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1133151.pdf
- FISA experiza tehnica C2 fara date.pdf.p7s
- FISA experiza tehnica C6.pdf.p7s
- Foaie de capat.pdf.p7s
- NOTA JUSTIFICATIVA.pdf.p7s
- Plan de situatie.pdf.p7s
- PLAN TOPO (1).pdf.p7s
- proiect contract servicii de proiectare si ex reabilitare si modernizare corp C2,C6, C7, extindere si supraetajare partiala corp C5 si amenjare sectie exterioara Vadu Lat.docx.p7s
- RAPORT AUDIT C2 fara data.pdf.p7s
- RAPORT AUDIT C6 fara data.pdf.p7s
- RELEVEU FOTO (0).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (10).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (11).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (12).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (13).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (14).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (15).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (16).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (17).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (1).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (2).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (3).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (4).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (5).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (6).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (7).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (8).jpg.p7s
- RELEVEU FOTO (9).jpg.p7s
- Studiu geotehnic Vadu Lat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MADANIS SRL CUI RO 16104652
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ANSTHALL ACCENT SRL CUI RO26643930
Asociați 4
CONSIG SA CUI RO 1289447
COSTRUZIONI GENERALI SUD CUI 06555141214
ISO PROIECT SRL CUI 22376449
MIGIFRA SRL CUI 04880340874
Subcontractanți 3
ABCD SAFE SYSTEMS SRL CUI 32516922
NEO LUX SRL CUI RO11620512
TRICON WOOD S.R.L. CUI RO936332
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
REAL DECO SRL CUI RO 22125374
Valoare atribuită
11.099.272,73 RON
din 11.692.617,51 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 593.344,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.