Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare buldoexcavator- 1 buc

Număr anunț
SCN1098505
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA SRLPLOIESTI S.R.L. (CUI RO27449967)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386.983 RON
Valoare atribuită
386.557,50 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
10.12.2021 13:35
Anunț de atribuire
SCNA1064931
Termen limită
21.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1132833

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

386.557,50 RON

din 386.983 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 425,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.