Atribuită
Anunț de participare
Servicii de întreținere,reparații accidentale și inspecții tehnice periodice pentru autovehiculele Volkswagen
- Număr anunț
- SCN1098493
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- BRADY TRADE SRL (CUI 3578085)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137.156 RON
- Valoare atribuită
- 137.156 RON
- Data publicării
- 10.12.2021 12:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1066229
- Termen limită
- 14.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132784
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA - INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- CONTRACT - conditii generale.docx.p7s
- CONTRACT - conditii specifice.docx.p7s
- FisaDate_DF1132784.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRADY TRADE SRL CUI 3578085
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
S.D. PRESTIGE IMPEX 97 SRL CUI RO 6708759
Valoare atribuită
137.156 RON
din 137.156 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro