Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Autospeciala de stins incendiu si servicii de revizii tehnice in perioada de garantie

Număr anunț
CN1037547
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
ROMPRIM SA (CUI 384998)
Cod CPV
34144213-4 · Vehicule de stingere a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.340.000 RON
Valoare atribuită
1.338.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
10.12.2021 09:10
Anunț de atribuire
CAN1076734
Termen limită
17.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1132736

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
VOLVO ROMANIA SRL CUI RO 14545865

Valoare atribuită

1.338.000 RON

din 1.340.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.