Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat
Furnizare stații radio emisie-recepție fixe și portabile cu licențe și a încărcătoarelor multiple pentru stații radio emisie-recepție portabile
- Număr anunț
- SCN1098473
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- ASTI INTERNATIONAL SRL (CUI 347337)
- Cod CPV
- 32500000-8 · Echipament de telecomunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.948 RON
- Valoare atribuită
- 102.915 RON 25,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2021 09:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1068481
- Termen limită
- 27.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132870
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTI INTERNATIONAL SRL CUI RO347337
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AGEXIMCO SRL CUI RO 428091
Valoare atribuită
102.915 RON
din 138.948 RON estimat
25,9%
Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 36.033 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.