Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Markeri cardiaci pentru aparatul PATHFAST

Număr anunț
SCN1098461
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.000 RON
Valoare atribuită
412.000 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
10.12.2021 08:17
Anunț de atribuire
SCNA1063662
Termen limită
21.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1132783

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

412.000 RON

din 420.000 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 8.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.