Atribuită
Anunț de participare
Reactivi pentru aparatele de biochimie si hematologie Horiba
- Număr anunț
- SCN1098460
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 334.098 RON
- Valoare atribuită
- 369.358,50 RON
- Data publicării
- 10.12.2021 08:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1063778
- Termen limită
- 21.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132776
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
369.358,50 RON
din 334.098 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro