Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 47,7% sub estimat

Furnizare dispozitive electronice pentru activități didactice în mediu on-line în cadrul proiectului „Imbunătățirea dotării TIC a infrastructurii educaționale din orașul Tăuții Măgherăuș” cod SMIS 144065

Număr anunț
CN1037523
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TRAIAN VUIA TAUTII MAGHERAUS (CUI 17983223)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
816.586,81 RON
Valoare atribuită
426.784,81 RON 47,7% sub estimat
Data publicării
11.12.2021 15:00
Anunț de atribuire
CAN1086673
Termen limită
17.01.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 242-637244
Documentație de atribuire
DF1132955

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 816.586,81 RON Adjudecat: 426.784,81 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOTUL 1: Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la interne… 491.354,06 RON ORANGE ROMANIA 236.601,92 RON ↓51,8%
2 LOTUL 2: Furnizare echipamente /dispozitive electronice necesar… 325.232,75 RON ALTEX ROMANIA 190.182,89 RON ↓41,5%

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

426.784,81 RON

din 816.586,81 RON estimat 47,7%

Adjudecat la 52,3% din estimat · economie 389.802,00 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.