Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,9% sub estimat
Furnizare dotari in cadrul proiectului: ”Îmbunatatirea continutului digital si a infrastructurii TIC sistemice în domeniul învatamântului preuniversitar la nivelul comunei Slatina, Judetul Suceava” LOT 1: Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la internet LOT 2: Furnizare echipamente/dispozitive electronice necesare desfășurării activității didactice în mediu on-line
- Număr anunț
- CN1037540
- Autoritate contractantă
- COMUNA SLATINA (PRIMARIA COMUNEI SLATINA) (CUI 4326841)
- Furnizor / câștigător
- UNION CO SRL (CUI 16591086)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.475.474,71 RON
- Valoare atribuită
- 975.482 RON 33,9% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2021 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1081162
- Termen limită
- 17.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 243-640006
- Documentație de atribuire
- DF1132881
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.475.474,71 RON Adjudecat: 975.482 RON
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Subcontractanți 1
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
975.482 RON
din 1.475.474,71 RON estimat
33,9%
Adjudecat la 66,1% din estimat · economie 499.992,71 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.