Atribuită
Anunț de participare
Pansamente si campuri bacteriostatice
- Număr anunț
- CN1037545
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- BRINOVA SRL (CUI 3385572)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.566.400 RON
- Valoare atribuită
- 21.566.400 RON
- Data publicării
- 12.12.2021 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1092075
- Termen limită
- 14.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 243-639840
- Documentație de atribuire
- DF1132702
Documente
Documentația de atribuire
- 6.Modele formulare.doc.p7s
- Acord cadru furnizare produse.docx.p7s
- Contract furnizare produse draft.docx.p7s
- Documentatie atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1132702.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRINOVA SRL CUI 3385572
Valoare atribuită
21.566.400 RON
din 21.566.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro