Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,4% sub estimat
Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Buzau, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr. 111577
- Număr anunț
- SCN1098605
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
- Cod CPV
- 45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.744,17 RON
- Valoare atribuită
- 45.137,65 RON 3,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.12.2021 17:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1066015
- Termen limită
- 28.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133027
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. CUI RO40637380
Valoare atribuită
45.137,65 RON
din 46.744,17 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 1.606,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.