- Număr anunț
- SCN1098595
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- PACIFIC TUR SRL (CUI 15712368)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 300.000 RON
- Data publicării
- 13.12.2021 15:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1063740
- Termen limită
- 21.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133083
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PACIFIC TUR SRL CUI RO 15712368
Valoare atribuită
300.000 RON
din 300.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro