Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,4% sub estimat
Service si reparare la „Sistemul de detecție si avertizare incendiu”- SE Turceni.
- Număr anunț
- SCN1098567
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- INACO LEGAL SRL (CUI 26804696)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.386 RON
- Valoare atribuită
- 77.400 RON 14,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.12.2021 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1067660
- Termen limită
- 29.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132950
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
INACO LEGAL SRL CUI RO 26804696
Asociați 1
FIRE STOP SOLUTIONS SRL CUI RO 29169246
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
S.C. SESAM S.R.L. Targu Jiu CUI RO 2161577
Valoare atribuită
77.400 RON
din 90.386 RON estimat
14,4%
Adjudecat la 85,6% din estimat · economie 12.986 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.