Atribuită Anunț de participare

Furnizare sistem video pentru chirurgie endoscopică urologică, pentru dotarea secției Urologie din cadrul Spitalului Județean de Urgență Târgu Jiu

Număr anunț
SCN1098550
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304.201,68 RON
Valoare atribuită
304.200 RON
Data publicării
13.12.2021 08:30
Anunț de atribuire
SCNA1065822
Termen limită
28.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1132975

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

304.200 RON

din 304.201,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.