Atribuită Anunț de participare

Proiectare, execuție lucrări și asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada execuției lucrărilor „Reabilitare, modernizare, extindere şi dotare Campus şcolar – liceul teoretic O.C. Taslauanu municipiul Toplita”, Judetul Harghita

Număr anunț
SCN1098677
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
HENTZA BUSINESS SRL (CUI 38395463)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.155.968,20 RON
Valoare atribuită
13.128.542,11 RON
Data publicării
14.12.2021 17:24
Anunț de atribuire
SCNA1069737
Termen limită
05.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1132629

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 4
AGATUL INSTAL SRL CUI RO23517015
EQUILIBRIA S.R.L. CUI 40681718

Valoare atribuită

13.128.542,11 RON

din 11.155.968,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.