Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat
Servicii de asigurare obligatorie a locuințelor aflate în administrarea Consiliului Local al Municipiului Arad precum și servicii de asigurare a construcțiilor împotriva tuturor riscurilor pentru apartamentele sociale situate în blocurile 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 și 8 din strada Tarafului FN
- Număr anunț
- SCN1098664
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 142.914,75 RON 5,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2021 15:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1066113
- Termen limită
- 27.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133129
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GARANTA ASIGURARI SA CUI 9827029
Asociați 1
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. CUI RO 17067935
Valoare atribuită
142.914,75 RON
din 151.260,50 RON estimat
5,5%
Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 8.345,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.