Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat
Modernizare loc de joaca in localitatea Busag ,strada 117,Oras Tautii Magheraus
- Număr anunț
- SCN1098648
- Autoritate contractantă
- ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
- Furnizor / câștigător
- INTERVENTIA NET SRL (CUI 28133082)
- Cod CPV
- 45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 428.584,69 RON
- Valoare atribuită
- 377.335,35 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2021 11:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1070301
- Termen limită
- 29.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133093
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERVENTIA NET SRL CUI 28133082
Terți susținători 1
PRESCONSTRUCT OAS SRL CUI RO 16191497
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
NORD ANTREPRENOR SRL CUI 14079579
Valoare atribuită
377.335,35 RON
din 428.584,69 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 51.249,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.