Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,3% sub estimat

Acord cadru achizitie "Pompe de insulina, sisteme de monitorizare glicemică continua, sisteme de pompa de insulină augmentate cu senzori de monitorizare continuă a glicemiei si consumabile pentru sistemele de monitorizare continuă a glicemiei existente (Poctech)

Număr anunț
CN1043620
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
42122410-7 · Pompe medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.264.750 RON
Valoare atribuită
13.504.800 RON 44,3% sub estimat
Data publicării
10.06.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1089814
Termen limită
15.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 112-314965
Documentație de atribuire
DF1149836

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Adjudecat: 13.504.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet pompa de insulina MEDTRONIC ROMANIA 13.504.800 RON
2 Sistem de monitorizare continua a glucozei
3 Sistem de pompa de insulina augmentata cu senzori de monitoriza…
4 Consumabile senzori deja montati Transmitator Poctech (sau echi… Anulat
5 Consumabile senzori deja montati Senzor de glicemie Poctech(sau… Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

13.504.800 RON

din 24.264.750 RON estimat 44,3%

Adjudecat la 55,7% din estimat · economie 10.759.950 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.