- Număr anunț
- SCN1098613
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIESTI (PRIMARIA COMUNEI LIESTI) (CUI 3264562)
- Furnizor / câștigător
- GENDAV GASOIL SRL (CUI 33425539)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600.000 RON
- Valoare atribuită
- 631.800 RON
- Data publicării
- 14.12.2021 08:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1065426
- Termen limită
- 17.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133090
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENDAV GASOIL SRL CUI RO33425539
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
631.800 RON
din 600.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro