Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,7% sub estimat
Achiziție echipamente/ dispozitive electronice în cadrul proiectului „Consolidarea capacității Școlii Gimnaziale „Dimitrie Cantemir” Rădăuți de a desfășura activități didactice în mediul on-line prin achiziția de echipamente/ dispozitive electronice”
- Număr anunț
- SCN1098717
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR RADAUTI (CUI 18252361)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 477.300 RON
- Valoare atribuită
- 263.911,71 RON 44,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.12.2021 14:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1065970
- Termen limită
- 28.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132976
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 477.300 RON Adjudecat: 263.911,71 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Tablete cu abonament lunar la internet pe o perioadă de minim… | 339.600 RON | ORANGE ROMANIA | 182.073,71 RON ↓46,4% |
| 3 | : Tablă interactivă | 137.700 RON | QUARTZ MATRIX | 81.838 RON ↓40,6% |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AUTOMATIST S.R.L. CUI 33211535
Valoare atribuită
263.911,71 RON
din 477.300 RON estimat
44,7%
Adjudecat la 55,3% din estimat · economie 213.388,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.