Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,3% sub estimat

“Furnizare tractor cu încărcător frontal pentru Comuna Spantov, Judetul Calarasi”

Număr anunț
SCN1098784
Autoritate contractantă
COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
Furnizor / câștigător
IRUM SA (CUI 1235170)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259.625,55 RON
Valoare atribuită
238.000 RON 8,3% sub estimat
Data publicării
16.12.2021 16:31
Anunț de atribuire
SCNA1065390
Termen limită
23.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1133291

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170

Valoare atribuită

238.000 RON

din 259.625,55 RON estimat 8,3%

Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 21.625,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.