Atribuită
Anunț de participare
“ Furnizare autoturism pentru Consiliul Județean Dâmbovița “
- Număr anunț
- SCN1098780
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- AUTO BEST SRL (CUI 914377)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145.561,76 RON
- Valoare atribuită
- 145.561,76 RON
- Data publicării
- 16.12.2021 15:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1064879
- Termen limită
- 28.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133486
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
145.561,76 RON
din 145.561,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro