Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 66,4% sub estimat

Echipament Paza proprie – 6 loturi

Număr anunț
SCN1098770
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 SOLIDARITATEA IASI (CUI 1961695)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172.148 RON
Valoare atribuită
57.886 RON 66,4% sub estimat
Data publicării
16.12.2021 13:57
Anunț de atribuire
SCNA1067099
Termen limită
10.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1133226

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

57.886 RON

din 172.148 RON estimat 66,4%

Adjudecat la 33,6% din estimat · economie 114.262 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.