Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,1% sub estimat
“DOUA APARATE GPS IN SISTEM GNSS SCALABIL BAZA/ROVER SI DOUA APARATE GPS IN SISTEM GNSS”
- Număr anunț
- SCN1098754
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- GISCAD SRL (CUI 8763440)
- Cod CPV
- 38112100-4 · Sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS sau echivalente) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288.799,78 RON
- Valoare atribuită
- 83.400 RON 71,1% sub estimat
- Data publicării
- 16.12.2021 11:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1066731
- Termen limită
- 07.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133349
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GISCAD SRL CUI 8763440
Valoare atribuită
83.400 RON
din 288.799,78 RON estimat
71,1%
Adjudecat la 28,9% din estimat · economie 205.399,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.