Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,7% sub estimat

Servicii de intretinere a instalatiilor termice si de ventilare și aparatelor de aer condiționat aflate in functiune la Aeroportul Internațional Bucuresti-Băneasa Aurel Vlaicu

Număr anunț
CN1043649
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.893.459,33 RON
Valoare atribuită
365.480 RON 80,7% sub estimat
Data publicării
09.06.2022 09:51
Anunț de atribuire
CAN1091854
Termen limită
27.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1149819

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

365.480 RON

din 1.893.459,33 RON estimat 80,7%

Adjudecat la 19,3% din estimat · economie 1.527.979,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.