Atribuită
Anunț de participare
Sistem specializat de protecție cibernetică
- Număr anunț
- CN1037699
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC COMPUTER SRL (CUI 8807295)
- Cod CPV
- 35700000-1 · Sisteme electronice militare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.150.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.449.550 RON
- Data publicării
- 17.12.2021 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1085314
- Termen limită
- 01.02.2022 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 246-651634
- Documentație de atribuire
- DF1133403
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LOGIC COMPUTER SRL CUI RO 8807295
Valoare atribuită
18.449.550 RON
din 17.150.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro