Atribuită Anunț de participare

CONTRACT;Achiziție publică de achiziții de servicii : Subscriptie pe o perioada de 24 de luni pentru acces la platforma de monitorizare ”SCADA” - sau echivalent cu execuție a lucrărilor privind sistemul de management al contorilor de energie termică pentru blocurile din cartierul Micro XIV Municipiul Buzău.

Număr anunț
CN1043645
Autoritate contractantă
S.C. RAM TERMO VERDE S.R.L. (CUI RO42886590)
Cod CPV
79980000-7 · Servicii de abonare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203.542 RON
Valoare atribuită
219.159,99 RON
Data publicării
09.06.2022 09:43
Anunț de atribuire
CAN1083676
Termen limită
12.07.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1149866

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726

Valoare atribuită

219.159,99 RON

din 203.542 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.