Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,0% sub estimat

SERVICII DE PUBLICITATE, INFORMARE SI SERVICII PENTRU EVENIMENTE POCU 136480

Număr anunț
SCN1098793
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.600 RON
Valoare atribuită
27.282 RON 36,0% sub estimat
Data publicării
17.12.2021 07:54
Anunț de atribuire
SCNA1065318
Termen limită
04.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1133374

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LEMINGS SRL CUI RO 12039551
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

27.282 RON

din 42.600 RON estimat 36,0%

Adjudecat la 64,0% din estimat · economie 15.318 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.