Atribuită Anunț de participare

Furnizare hrana uscata pentru caini adulti si juniori

Număr anunț
SCN1098791
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
Furnizor / câștigător
SERVICII PUBLICE SA (CUI 7777870)
Cod CPV
15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321.900 RON
Valoare atribuită
321.900 RON
Data publicării
17.12.2021 07:33
Anunț de atribuire
SCNA1064861
Termen limită
28.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1133459

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SERVICII PUBLICE SA CUI RO 7777870

Valoare atribuită

321.900 RON

din 321.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.