Atribuită
Anunț de participare
Servicii de întreținere și reparații a instalațiilor de climatizare din cadrul UTT Bacău și DET
- Număr anunț
- SCN1098889
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- CLIMA THERM CENTER SRL (CUI 13572870)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 134.976 RON
- Data publicării
- 20.12.2021 09:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1066013
- Termen limită
- 18.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133532
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLIMA THERM CENTER SRL CUI RO 13572870
Valoare atribuită
134.976 RON
din 135.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro