Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentelor de climatizare
- Număr anunț
- SCN1098868
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295.009 RON
- Valoare atribuită
- 315.310 RON
- Data publicării
- 20.12.2021 08:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1066002
- Termen limită
- 19.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133499
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1133499.pdf
- S2 - Instructiuni ofertanti Revizii aer conditionat.docx.p7s
- S3 caiet sarcini REP ECHIPAMENTE CLIMATIZARE.PDF.p7s
- S4 Model acord cadru si contract subsecvent Servicii de revizii aer conditionat 2021.doc.p7s
- S 5 Formulare servicii revizii aer conditionat.doc.p7s
- S5 FORMULAR Oferta detaliata 10.xls.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EAST EUROPEAN BUSINESS CENTER (E.E.B.C.) SRL CUI RO 26016710
Valoare atribuită
315.310 RON
din 295.009 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro