Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Proiectare pentru lucrari de amenajare spatiu arhiva in cladirea existenta-Stationar II corp C 31
- Număr anunț
- SCN1099060
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- POLIART SRL (CUI 11493800)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.600 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.12.2021 18:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1064806
- Termen limită
- 03.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133982
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
POLIART SRL CUI RO11493800
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.600 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.