Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,4% sub estimat
Piese schimb reductoare utilaje miniere(4KCM 4000)
- Număr anunț
- CN1043726
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
- Cod CPV
- 42142000-6 · Piese pentru elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 999.224,59 RON
- Valoare atribuită
- 765.278 RON 23,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2022 13:32
- Anunț de atribuire
- CAN1087096
- Termen limită
- 18.07.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1149927
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI 27246814
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UZINA ROMINEX SRL CUI RO 26130306
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GEARS CONSULTING SRL CUI RO32090265
Valoare atribuită
765.278 RON
din 999.224,59 RON estimat
23,4%
Adjudecat la 76,6% din estimat · economie 233.946,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.