Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,4% sub estimat

Servicii de inventariere si prelucrare arhivistica- D.S.Prahova

Număr anunț
CN1043777
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
IRON MOUNTAIN SRL (CUI 15537372)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
995.729,47 RON
Valoare atribuită
533.924,70 RON 46,4% sub estimat
Data publicării
16.06.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1086444
Termen limită
26.07.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 116-326333
Documentație de atribuire
DF1149926

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
IRON MOUNTAIN SRL CUI RO 15537372
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ATLAS TOUR SRL CUI RO17775141
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

533.924,70 RON

din 995.729,47 RON estimat 46,4%

Adjudecat la 53,6% din estimat · economie 461.804,77 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.