Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,7% sub estimat

Servicii de curățenie și igienizare în sediile și stațiile UTT Sibiu

Număr anunț
CN1037967
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
ALFA & OMEGA GROUP SRL (CUI 22675017)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.051.799 RON
Valoare atribuită
876.406,89 RON 16,7% sub estimat
Data publicării
23.12.2021 08:54
Anunț de atribuire
CAN1075476
Termen limită
25.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1133916

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DIATOURS SRL CUI RO 2736330

Valoare atribuită

876.406,89 RON

din 1.051.799 RON estimat 16,7%

Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 175.392,11 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.