Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 81,0% sub estimat

Furnizarea şi distribuția de fructe proaspete – mere, lapte și produse lactate și produse de panificație, în cadrul Programului pentru școli al României, pentru preşcolarilor din grădiniţele cu program normal de 4 ore de stat autorizate/acreditate şi particulare acreditate şi elevilor din învăţământul primar şi gimnazial de stat şi particular din jud Gorj- 3 loturi

Număr anunț
CN1043797
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
MATRA SRL (CUI 6287579)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.408.245,20 RON
Valoare atribuită
1.218.617,12 RON 81,0% sub estimat
Data publicării
16.06.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1090559
Termen limită
05.09.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 116-324697
Documentație de atribuire
DF1150212

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Adjudecat: 1.218.617,12 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 FRUCTE PROASPETE: MERE MATRA S.R.L. 1.218.617,12 RON
2 LAPTE ŞI PRODUSE LACTATE Anulat
3 Furnizare produse de panificație-conform caiet de sarcini Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATRA SRL CUI RO 6287579
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRIORITAR IMPEX SRL CUI RO 4813510
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
G T P D SRL CUI RO 4665341
Asociați 1
ISIS-PAN SRL CUI RO29409977
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.218.617,12 RON

din 6.408.245,20 RON estimat 81,0%

Adjudecat la 19,0% din estimat · economie 5.189.628,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.