Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Furnizare de energie electrică pentru locurile de consum din cadrul CSIKI JEGKORONG S.R.L. - Patinoarul Artificial din Cârța, racordate la medie tensiune (MT)
- Număr anunț
- SCN1099173
- Autoritate contractantă
- CSIKI JEGKORONG SRL (CUI 31516290)
- Furnizor / câștigător
- MVM FUTURE ENERGY TECHNOLOGY (CUI 21226982)
- Cod CPV
- 71314100-3 · Servicii de energie electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 785.000 RON
- Valoare atribuită
- 784.536 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2021 12:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1065277
- Termen limită
- 10.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132564
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini -Furnizare de energie electrica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1132564.pdf
- Formulare (1 - 9).pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MVM FUTURE ENERGY TECHNOLOGY CUI 21226982
Valoare atribuită
784.536 RON
din 785.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 464 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.