Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,2% sub estimat
CONTRACT FURNIZARE APARATURA MEDICALA
- Număr anunț
- CN1037956
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 920.168,05 RON
- Valoare atribuită
- 678.700 RON 26,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.12.2021 01:00
- Anunț de atribuire
- CAN1084087
- Termen limită
- 28.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 252-669312
- Documentație de atribuire
- DF1133957
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ATLAS MEDICAL S.R.L. CUI 42958255
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL CUI 18858660
Subcontractanți 1
REEP APARATURA MEDICALA SRL CUI 14829158
Valoare atribuită
678.700 RON
din 920.168,05 RON estimat
26,2%
Adjudecat la 73,8% din estimat · economie 241.468,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.