Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat

Acord Cadru Furnizare Detergenti

Număr anunț
CN1038044
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
906.000 RON
Valoare atribuită
805.510 RON 11,1% sub estimat
Data publicării
26.12.2021 13:00
Anunț de atribuire
CAN1085331
Termen limită
26.01.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 253-672120
Documentație de atribuire
DF1133671

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TOTAL HORECA SRL CUI RO32709826
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

805.510 RON

din 906.000 RON estimat 11,1%

Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 100.490 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.